ÇEŞİT

Gaziantep Çıkışlı

ZORLUK

Orta Seviye

YAŞ SINIRI

0-3 Yaş

1490

Uçaklı İstanbul Turu - Gaziantep Çıkışlı

TURUN ADI : İSTANBUL TURU (Uçaklı)
GEZİ SÜRESİ : 2 GECE 3 GÜN
ULAŞIM : GİDİŞ-DÖNÜŞ (ANADOLUJET) LÜKS TURİZM ARAÇLARI
KONAKLAMA : 2 GECE KONAKLAMA - 5*LİNOEL HOTEL
TUR TARİHİ : 22-24 EKİM / 19-21 KASIM

ÇAMLICA TEPESİ – ÇAMLICA CAMİİ – ORTAKÖY – DOLMABAHÇE SARAYI – BEYOĞLU – TAKSİM – İSTİKLAL CADDESİ – GALATA KULESİ

Değerli misafirlerimiz, sabah 03:00 Celal Doğan Parkında toplanarak transfer aracımız ile 03:15’te havalimanına hareket ediyoruz.03:30’te Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’na varıyor, Check-in işlemlerimizi yaptıktan sonra 04:50 ANADOLUJET uçuşu ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuyoruz. Havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek İstanbul’un panoramik olarak en güzel seyredilebileceği Çamlıca Tepesi’nden İstanbul’a Merhaba diyoruz. Manzaraya karşı alacağımız açık büfe kahvaltı ikramımız eşliğinde eşsiz manzaranın tadını çıkarıyoruz.. 2013 yılında yapımına başlanan ve 15 Mart 2019 tarihinde hizmete açılan Türkiye’nin en büyük camii olma özelliğini taşıyan Çamlıca Camii de fotoğrafladıktan sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinden Avrupa Yakasına geçiyoruz. Köprünün Avrupa bacağında bulunan ve kartpostallarda sıkça gördüğümüz Ortaköy Sahili’nde kısa bir serbest zaman veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Osmanlı’nın son yüzyılındaki yönetim merkezlerinin başında gelen, bizleri görkemi ve ihtişamı ile karşılayan Dolmabahçe Sarayı’nı (selamlık bölümü) geziyoruz.

Sonrasında Beyoğlu’na geçerek İstanbul’un kalbi olan İstiklal Caddesi üzerinde rehberimizin bölge (St. Antoine Kilisesi, Elhamra Sineması, Galatasaray Lisesi, Çiçek Pasajı, Mısır Apartmanı, İnci Pastanesi, AyıaTrias Kilisesi, Veba Hastanesi vb.) tanıtımı eşliğinde keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Galata Kulesi’ne vardığımızda rehberimizin vereceği serbest zamanda öğle yemeğimizi alıyoruz. Serbest zaman sonrasında Taksim Meydanı’ndan aracımıza binerek akşam yemeğimizi almak ve dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz.

 

 • Sabah Kahvaltısı: Çamlıca Tepesi’nde Alınacak Olup (Ücrete Dâhildir)
 • Öğle Yemeği: Rehberimizin Önerdiği Noktalarda veya Serbest Zamanda (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelimizde Alınacak Olup (Ücrete Dâhildir)
 • Konaklama: 5* LİNOEL HOTEL

TOPKAPI SARAYI – SULTANAHMET – ALMAN ÇEŞMESİ – AYASOFYA – MİLYON TAŞI – DİKİLİTAŞ – YILANLI SÜTUN – YEREBATAN SARNICI –KAPALI ÇARŞI – EYÜP SULTAN – PİERRE LOTİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrasında Osmanlı Hanedanının 400 yıllık konutu olan Topkapı Sarayı’na geçiyoruz. Yazlık avlusunda Marmara Denizi, Boğaz ve Haliç manzarasına aynı anda sahip olan sarayın tarihini rehberimizden dinledikten sonra fotoğraf molası veriyoruz.

Ardından Sultanahmet’in Medrese, Daru-l Kurra, Muvakkithane, , Arasta, Hamam, İmaret, Darü’ş-şifa ve Türbe’ den oluşan külliyesini ziyaret ediyoruz. Adını göz alıcı mavi çinilerden alan Mavi Camii olarakta bilinen Sultan Ahmet Camii’ni Sıbyan Mektebi gezdikten sonra Hipodrom bölgesinde Osmanlı İmparatorluğu’na Alman İmparatoru tarafından hediye edilen Alman Çeşmesi, Doğu Roma’nın başlangıç noktası sayılan Milyon Taşı, Dikilitaş ve Yılanlı Sütun’u fotoğraflıyoruz.

Tarihi Yarımada gezimize Dünya’nın en büyük 3. Kilisesi olan ve kutsal bilgelik anlamına gelen, Bizans döneminin en önemli kilisesi, Osmanlı döneminde 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet Han’ın vakfiyesi olarak Camii olan ve günümüzde de cami olarak ibadete açık olan Ayasofya camisini rehber anlatımı ile geziyoruz. Ardından rehberimiz öğle yemeği ve Cuma namazı için serbest zaman verecektir.

Devamında olağanüstü mistik ortamıyla 336 sütunun arasından yürüyerek Yerebatan Sarnıcı’nı gezerken rehberimizden Medusa’nın ilginç hikâyesini dinliyoruz. Sonrasında yürüme mesafesindeki tarihi Bizans’a kadar dayanan asırlar öncesinin tek AVM’si ve Dünya’da finansın kalbi olan Kapalı Çarşı’ya geçerek alışveriş yapma imkânına kavuşuyoruz. Kapalı Çarşıyı da gezip alışveriş yaptıktan sonra Eminönü’nden Boğaz turu için Tekneye biniyoruz. (Ekstra). Boğaz turunda İstanbul’un tarihi tüm güzellikleri teker teker görme fırsatı bulacağız. Ardından Zamanın yeterli gelmesi durumunda Eyüp bölgesine geçiyoruz. Eyüp Sultan Hazretleri’nin Türbesini ve Camii ziyareti sonrasında Pierre Loti’ye çıkarak İstanbul’un Haliç manzarasına karşı çay-kahve keyfi yapıyoruz. İstanbul’un ve boğazın akşam manzarasını da fotoğraflayıp huzur dolduktan sonra akşam yemeğimizi almak ve dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup (Ücrete Dâhildir)
 • Öğle Yemeği: Rehberimizin Önerdiği Noktalarda veya Serbest Zamanda (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelimizde Alınacak Olup (Ücrete Dâhildir)
 • Konaklama: 5* LİNOEL HOTEL

PANORAMA 1453 - ADALAR (Kınalıada, Burgazadası, Kaşıkadası, Sivriada, Tavşan Adası, Heybeliada, Büyükada) – ÜSKÜDAR – MİHRİMAH SULTAN CAMİİ - AZİZ MAHMUT HÜDAİ TÜRBESİ – KIZ KULESİ - KADIKÖY

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonra ilk durağımız Dünyanın tam Panoramik tek müzesi olan PANORAMA 1453'ün anlatılmaz duydular yaşayarak geziyoruz. Ardından Adalar’a hareket etmek üzere vapur iskelesine geçiyoruz. Marmara’nın deniz havasını içimize çekerek Kınalıada, Burgazadası, Kaşıkadası, Sivriada, TavşanAdası, Heybeliada’ya doğru yol alıyoruz ve son olarak adaların incisi Büyükada’ya varıyoruz. Adatanıtımını rehberimizden dinledikten sonra dileyen misafirlerimiz adanın doğa kokusunu içine çekmek, ağaçlarla kaplı dar sokaklarından geçerken, bakmaya doyamayacağı köşkleri ve manzarayı izlemek üzere, adayı tam tur dolaşan faytonlara yönelirken, arzu edenler de bisiklet kiralayarak Aya Yorgi Kilisesi’ni ve adayı keşfe çıkabilir, hediyelik eşya tezgâhlarında alışveriş yapabilirler.

Adalar turumuzu tamamladıktan sonra Avrupa yakasından bindiğimiz vapura binerek Anadolu yakasında iniyor ve bizi bekleyen aracımız ile Bütün ulema ve evliya tarafından duasının kabul olduğu bildirilen Aziz Mahmut Hüdâi Hazretleri Türbesini ziyaret edebilecek ve Mihrimah Sultan Camii’ni göreceğiz. Ardından Üsküdar’a geçiyoruz. Üsküdar Kız Kulesi’nde vereceğimiz serbest zaman sırasında, Dileyen misafirlerimiz tekne ile ulaşım yaparak Kız Kulesi’nin direkt içine de girebileceklerdir (Ekstra). Güneşi Kız Kulesi’nde batırdıktan ve mükemmel günbatımı fotoğraflarını yakaladıktan sonra uçağımızın kalkacağı vakte kadar Kadıköy’e geçiyoruz.

Not: Üsküdar’dan Kadıköy’e geçmek; saat durumu ve grubumuzun istekleri doğrultusunda rehberimizin inisiyatifinde yapılacak olup opsiyoneldir. Kadıköy’e gidilmeyip Üsküdar’da vakit doldurulup direk havalimanına geçilebilir.

Rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından aracımıza binerek Gazi Şehrimize dönüş uçağımıza binmek üzere Sabiha Gökçen Havalimanı’na geçiyoruz.

Tarih, kültür, doğa ve sanat dolu keyifli turumuzu tamamladıktan sonra Gaziantep’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İndiğimizde bizi bekleyen transfer aracımıza binerek şehir merkezindeki ilk kalkış noktamıza varıyoruz ve siz değerli misafirlerimiz ile başka organizasyonlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup(Ücrete Dâhildir)
 • Öğle Yemeği: Büyükada da seçilen mekânlarda(Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Kadıköy de Serbest Zamanda(Ekstra)
NAKİT : 1490.TL
KREDİ KARTI TEK ÇEKİM : 1550.TL
KREDİ KARTINA (3 TAKSİT) : 1600.TL (Anlaşmalı Bankalarda Geçerlidir.)
Otelde Tek Kişilik SNG Oda Farkı : +500.TL (İki Gece Toplam)
ÇOCUK TUR ÜCRETİ (2 YETİŞKİN YANINDA GEÇERLİDİR)
02-11 YAŞ : 1200 TL
 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir.
 • Kaparo ödemesini nakit olarak yapılacak, kalan ödemeyi nakit -kredi kartı- hesaba havale olarak yapabilirsiniz. Veya (kaparo ödemesi dâhil) bütün ödemeyi kayıt yaptırırken kart ile ödeyebilirsiniz.
 • Kredi kartınıza ait bankanız ile olan anlaşmamıza/kampanyalarımıza özel değişen vade farkı seçenekleriyle 6 aya varan taksit imkânı mevcuttur.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesisler olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Özel günler haricindeki bütün karayolu ulaşımlı turlarımızda tur tarihinden 8 gün öncesine kadar yapılan iptallerde yapılan ödemenin tamamının iadesi yapılır. Son 8 güne girmiş olan iptallerde acentenin (varsa) zararı kadarı kesilip kalan ödemenin iadesi yapılır. Uçaklı programlarda, kayıt sonrası herhangi bir iade ödeme yapılmaz. Herhangi bir iptal-iade koşulu mevcut değildir.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan (bölge-tekne vb.) turlarda acentenin sorumluluğu yoktur. Adalar turu için binilecek iskele grubun hızına/ biniş saatine göre farklılık gösterebilir.
 •  Kalkış noktalarımızdan olan Celal Doğan Parkı’nda akşamları güvenliği de bulunan ücretsiz açık otopark mevcuttur.
 •  Programda opsiyonel olarak belirtilen bölgeler grubun normal hızda olması durumunda gezilecek olup, grubun yavaş hareket etmesi vb. durumlarda gezilmesi rehberin inisiyatifindedir.
 •  Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Tur operatörü grupların öncelikli olarak kayıt sırasına, sağlık durumuna, uyumuna ve isteklerine göre yerleştirme yapar.
 •  Otellerimizde aynı standartlarda-seviyede olmak ve en az mevcut otel kadar iyi olmak kaydı ile değişim yapılabilir. Acentemiz otellerde mecburi, mücbir, öngörülemeyen veya engellenemeyen sebepler nedeniyle değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişim olması durumunda misafirlerimizin onayına bilgisi sunulur.
 •  Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 •  Turlarımız oteller, araçlar, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Araçlar kişi sayısına göre acente tarafından belirlenmekte olup araç tipinde ya da yukarıda belirtildiği gibi araçta koltuk sözü verilemez. Acentemizin turlarda kullanmış olduğu araçlar yeni-son model araçlar olup bütün turlarımız lüks ve konfor içerisinde ikramlarımız ile yapılmaktadır.

Dahil Hizmetler

 • Gaziantep-Oğuzeli Havaalanı Transferleri
 • İstanbul İçi Lüks Turizm Araçları ile Seyahat
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam yemeği (otelde)
 • Gidiş – Dönüş Uçak Bileti
 • 2 Gece 5* Otelde konaklama
 • Seyahat sigortası
 • Çevre Gezileri ve Araç İçi İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • Adalar turu vapur biletleri
 • Seyahat güvencesi ve memnuniyet garantisi

Hariç Hizmetler

 • Öğle yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Diğer Kişisel Harcamalar
 • Boğaz turu

  REZERVASYON FORMU