BatoR

14 Haziran 2020

Yorum yapılmamış

Neden Butik Otel Tercih Etmeli?

Son zamanlarda temizliğe ve hijyene çok dikkat edilmektedir. Butik oteller bunları titizlikle yapmaktadır ve kaliteli hizmet vermektedir bu sebepten dolayı butik oteller tercihlerin başında gelmektedir. Butik oteller yapısal özelliği, mimari tasarımı, dekorasyon ve kullanılan malzemesi yönünden özgünlük arz eden, kişiye özel hizmet verilen otellerdir. Butik otellerde daha samimi bir ortam olmaktadır. Müşteri değil de misafir anlayışı bulunmaktadır. Evinizdeki konforu ve rahatlığı bulabileceğiniz ve yiyecek konusunda doğallıktan yana olan butik otellerin birçoğu kahvaltıda, akşam yemeklerinde ve birçok öğünde , doğal ve sağlıklı besinlerler ikram edilmektedir.. bir tatil sunmaktadır. Butik oteller genellikle tarihi ve kültürel yerlerin içinde ve merkeze yakın olduğu için gezilecek ve görülecek yerlerin bir çoğuna ulaşım sıkıntısı yaşamazsınız. 

Yaşamış olduğumuz pandemi kapsamında tatillerimizin daha güvenli  olabilmesi amacıyla konaklama tesislerinde gerekli önlemlerin alınmış olması ve bunun devamlılığının olması eldiven, maske, sosyal mesafe, temassız ödeme Dünyada yaşanan pandemi salgın nedeni ile tatilinizi daha rahat yaşamanız için alınan önlem çerçevesinde misafirlerimizin sağlığı ve konforudur. böyle bir ortamın sağlanabilmesi için  eski alışkanlıkların geride bırakılıp sosyal mesafeye ve temizliğe dikkat edilmektedir.

Pandemi sonrası bir normalleşme dönemi sürecinde daha güvenli bir tatil için taviz verilmemesi gereken ve eski alışkanlıklarımızın geride bırakılıp yeni normlarımız olması gereken üç tedbiri şöyle sıralayabiliriz: Kişisel ve çevresel hijyen, sosyal mesafenin korunması, tüm yaşam ortamlarında minimal temas.