gulhan

14 Haziran 2020

Yorum yapılmamış

Bungalov Otel Nedir?

Orman ağaçlarının arasında, mükemmel bir doğa, rahatsız etmeyen, sevimli, huzur dolu, kusursuz bir ahşap ev… Beyaz ahşabın dingin, konforlu ve huzur dolu yapısının temiz hava ve herkesin yaşamak isteyeceği bir çevre ile buluşturan bu bungalov, evlerin dış görünüşleri şirin ve huzurlu olsa da iç yaşam alanları da aynı huzuru ve dinginliği verebilir mi?  Bungalov evlerin içleri farklı tarzlarda , konsepte tam anlamıyla uyum sağlayan ve tamamı ahşaptan oluşan bir tasarımla mükemmel bir huzur ortamı sağlayabilirsiniz. Ahşap bungalovların avantajları aslında saymakla bitmiyor. İçerisinde oksijen sirkülâsyonu olması nedeniyle ahşap ev romatizma, astım gibi birçok hastalığı önlemesi ile tercih sebebi olmaktadır. 

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta, doğayla iç içe bir ortamda, kuş sesleri eşliğinde dinlenmek isteyen çoğu insan, bungalov evleri konseptinde bir tatili tercih ediyor. Türkiye’nin birçok tatil beldesinde bu konseptte hizmet veren tesis sayısı günden güne artıyor. Bu bölgeler arasında Sakarya’da Sapanca, Maşukiye, Karadeniz’de Rize ve Trabzon, Antalya’da Olympos, Çıralı, Kaş, Muğla’da Fethiye öne çıkıyor.

 

Büyük tatil otellerinin sunduğu klasik tatil anlayışından sıkıldıysanız ve alternatif tatilin arayışındaysanız ağaç ev ve bungalov evler ile farklı, tatil yapabilirsiniz. Mimarisiyle gözümüzü dolduran ağaç evler ve bungalovlar bize klasiğin oldukça dışında tatil alternatifleri sunuyor. Dünyada çevreci ve trend tatil deyince ağaç evler artık ön plana çıkıyor. Üstelik ağaç evler ve bungalovlar, tahmininizin çok dışında, konforu ve lüksü de beraberinde sunuyor!