ÇEŞİT

Mavi Tur Rota

ZORLUK

Düşük Seviye

YAŞ SINIRI

12 Yaş

Ege Sahilleri Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk... Mutlaka denenmesi gereken, deneyenlerin de vazgeçemedikleri bir tatil tutkusu... Pek kıymetli sevgili Bodrum aşığı Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı ve arkadaşlarının bizlere bıraktığı en güzel miras...

Mavi Yolculuk Yat Turu Fethiye Göcek Fethiye

1.Gün: Fethiye Limanı
İlk gece Fethiye liman da konaklama ,mavi yolculuk ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilir ,Fethiye limanın muhteşem manzarasın da geçireceğiniz 7 günlük tatilin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.
 
2.Gün: Kızılada
Muhteşem atmosferiyle bizi bekleyen Kızılada’ya demirliyoruz . Tüm günü bu güzel sakin muhteşem atmosferde yüzerek güneşlenerek ve eğlenerek geçiriyor ve gecelemeyi burada yapıyoruz. Dilerseniz yıldızları izleyerek uyuyabilirsiniz.
3.Gün: Göcek - Dalyan

Göcek’in harika limanında gezebilir alış veriş yapabilir . Güzel çarşısın da keyifli vakit geçirebilir küçük kafelerin de bir kahve içip unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Dalyan’da dünyaca ünlü Caretta caretta kaplumbağalarını görebilir onlarla unutulmaz fotoğraf lar çekilebilir bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Dünyanca ünlü gene İZTUZU plajı yakınlarında demirleyeceğiz ve arzu ederseniz tuzlu su ile tatlı suyun bir arada olduğu ancak karışmadığı bu mucizevi plajda yüzebilir. Çamur banyosunda güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Gecelemeyi de Göcek koylarında yapacağız.

4.Gün: Göcek Koyları
Göcek’in harika koylarında dolaşmaya devam edeceğiz (YASSICALAR-BOYNUZBUKU) bu muhteşem sularda yüzecek ,dalış yapacağız .Geceyi muhteşem koylardan birinde yıldızları izleyerek geçireceğiz.
5.Gün: Batık Hamam
Burada Bedri Rahmi Koyunu ve Cleopatra Adasın da yüzme ve dalma fırsatı bulacaksınız. Bu muhteşem mavi deniz de şansınız varsa akşam yemeği için balık bile tutabilirsiniz. Gecelemeyi bu güzel koylardan birinde muhteşem romantik bir atmosferde geçireceğiz.
6.Gün: Tersane Adası
Körfezdeki adaların en büyüğüdür. Mübadele sonrasında boşaltılmış eski Rum yerleşiminin kalıntıları bulunmaktadır. Adanın adını aldığı bir tersane ve gözetleme kulesi ada gezintisi yapmak isterseniz karşınıza çıkacaktır.
 
7.Gün: Fethiye Körfezi
Kahvaltı sonrası Fethiye körfezinde bulunan Turunç adasına doğru yola çıkıp son gün güzel bir dalış yüzme keyfi yapıp unutulmaz anılarımıza bir yenisini daha ekleyerek mavi yolculuğumuzun sonuna yaklaşırken Fethiye limanına doğru yola çıkarken geceyi Fethiye limanında geçireceğiz Fethiye’nin muhteşem limanın da gezebilir şehrin keyfini bir gecede olsa çıkarabilirsiniz. Muhteşem geçen 7 gün anılarınızda unutulmaz tadlar bırakacaktır.
8.Gün: Fethiye
 Kahvaltıdan sonra saat 09:00 da Check out ve Hava Limanına transfer. 
Önemli Not: Klima günde 6 saate kadar kullanılabilir. Klimanın limanlarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

Tekne Genel Bilgileri

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)
Süreç: 7 Gece – 8 Gün
Biniş Günleri: Cumartesi
Tekneye Biniş: Fethiye Limanı
Biniş Saati: 15:30’dan itibaren
Tekneden İniş: Fethiye Limanı
İniş Saati:  Kahvaltıdan sonra sabah 10:30

KABİN KİRALAMA ŞARTLARI VE AÇIKLAMALARI

YATLAR

Tüm Mavi Yolculuk Gezisi Tekneleri geleneksel ahşaptan yapılmış guletler ile fiber teknelerden oluşmaktadır. Akdeniz de rahatlıkla ve güvenle gezebileceğiniz konfora sahip olan bu tekneler rahatça güneşleneceğiniz geniş bir ön güverte ve dinlenebileceğiz arka güverteye sahiptir.Mürettebatlı olan teknelerimizde bulunan tüm kabinlerde 2 şer kişilik yatak,duş/wc mevcuttur. 20m. den 50 m uzunluğa kadar olan teknelerde 12 kişiden 35 kişiye kadar konaklama imkanı vardır.

Dahil Hizmetler

(sabah,öğle,akşam yemekleri)
5 çayı ikramları
Günde 2 saat seyir,
Mürettebat giderleri
Yemek servisi
Vergiler,
Liman ücretleri,
Transitlog,
Ekipmanların kullanımı,
Teknenin sigortası.
Tam Pansiyon Konaklama

Alkollü içecekler:

Şarap ve bira – 12:00-24:00 saat arasında servis edilmektedir

Hariç Hizmetler

Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu; bedeli karşılığında Yat Barından satın alınır.

Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonlu kara turları.

Yunan Adaları turlarındaki kişisel yurt dışı çıkış harçları ve Türkiye’deki ayak- bastı ücretleri.

Havaalanı transferleri.

Gezi Rotası

    REZERVASYON FORMU