TÜR

Butik Otel

SEVİYE

MIN. YAŞ

0-3 Yaş

PROMO

850 730

Villa Aşina

Villa Aşina, zeminde bahçeye yayılan, üst katlarda geri çekilerek odalarının önünde geniş teraslar oluşmasına elveren, yer yer taş duvarların kullanıldığı bir konseptle tasarlandı.Ege-Akdeniz mimarisini vurgulayan çizgileri ,renkleri ve detaylarıyla ,içinde bulunduğu doğa ve yöreye olan saygımızı yansıtmak ,tasarımının oluşmasındaki birinci adımdı. Manzaraya hakim olması için yoldan yüksekte konumlanan küçük otelimizin giriş bahçesine,yöresel renklerle boyanmış merdivenlerinden ,ya da bir rampa yardımıyla aracınızı kapının önüne parkederek düzayak ulaşmanız mümkün kılındı.Ana girişimizle Kahvaltı terası arasında bulunan ve tasarımın en özel bölümü olarak zemin katın içinden geçen 'Aşina Sokak', taş duvarları, parke döşeme taşları,eski fenerleri, ahşap kapıları ve sokak lambasıyla kendinizi bir Ege mahallesinin samimi sokağında hissetmeniz için düşünüldü.

  • Çift kişilik balkonlu oda
  • iki yataklı balkonlu oda
  • Teraslı çift kişilik oda
  • Balkonlu köşe oda
  • Jakuzili ve Teraslı Çift kişilik oda

Villa Aşina konaklamanızda oda kahvaltı ve 5 çayı dahildir.  Odalardaki üçüncü kişiler için ilave yatak açılıp odalarımız bir adet ilave yatak için uygundur. Jakuzili teraslı odamız ilave yatak için uygun değildir.  Lokasyon olarak otelimiz  Datça’ya  2 km  Knidos merkeze 35 km  mesafededir

 Villa Aşina deniz kıyısında bir tepe üzerinde, deniz seviyesiden yaklaşık 19 metre yüksekte konumlanmıştır. Ege ve Akdeniz mimarisine sahip otelimizin tüm odalarından  Rodos ve Simi adalarının eşsiz manzarasını seyredebilmek mümkün olup Datça'nın her sene mavi bayrak alan bakir koylarından bir tanesi olan Saklıkoy hemen önümüzde yer alır. Bu koya taş basamaklar ile ulaşabilirsiniz. Tamamen bakir olan bu koyda kıyıdan yürüyerek denize girilebilir, gözlük ve snorkel ile deniz dibini keşfetmek de keyiflidir.Bu koy kamuya ait bir koy olduğu için otelimizin bu koyda herhangi bir düzenleme yapmaya izni yoktur. Bu yüzden şemsiye ve şezlong bulunmayan ,çok az kişinin bildiği ve genelde Villa Aşina misafirleri tarafından kullanılan küçük temiz bir koydur. Bu koyun dışında Villa Aşina'ya 1 km mesafede Datça'nın en güzel koylarından biri olan Kargı koyu bulunur.Kargı koyunda , şemsiye, şezlong, restoran, çim alan ve ayrıca denize bu koydan karışan bir tatlı su kaynağı bulunur. Yine Villa Aşina 1 km mesafede ama Kargı koyuna aksi mesafede Datça'nın şehir merkezi olan Liman bulunur.Limanda restoranlar, çay bahçeleri,dükkanlar vb. hizmetinizdedir.

Gün boyunca  Villa Aşina'nın bahçesinde ve havuz başında keyif yapabilir ve lezzetli ev yemekleri sipariş edebilirsiniz.Dilerseniz akşam yemekleri için de Villa Aşina'nın konforlu, temiz ve huzurlu ortamını tercih edebilir, gündüzden sipariş ettiğiniz sizin için özel pişirilmiş yemeklerin tadına varabilirsiniz. Villa Aşina'da kahvaltıdan , beş çayına, öğle yemeğinden akşam yemeğine, tüm öğünler ,günlük alışveriş yapılarak, yerel ve taze ürünler kullanılarak özenle ve keyifle hazırlanır.

Dahil Hizmetler

Kahvaltı

5 Çayı

Hariç Hizmetler

Öğle ve akşam yemekleri

Yemeklerde alınacak tüm içecekler

Konum

REZERVASYON FORMU