TÜR

Butik Otel

SEVİYE

MIN. YAŞ

0-3 Yaş

PROMO

1400 1265

Losta Sahil Evi 2

Losta Sahil Evi 2 grubunda 4 adet ev bulunmakta ve bu evler standart deniz manzaralı oda konseptindedir.

  • Losta Sahil Atlas
  • Losta Sahil  Okyanus
  • Losta Sahil Selene
  • Losta Sahil Helios

Kalbim Losta’ da kaldı…

Biraz Ege, biraz Akdeniz kokan, geleneksel köy yaşamının doğallığındaki dokusuyla berrak denizi, zeytini, narı, badem ağaçlarıyla bezeli kıyılarıyla ve yoldan geçenlerin aklını çelen melisa kokulu havasıyla ruhunuzu dinlendireceğiniz mavi bir cennet…

Bu muhteşem güzellikteki balıkçı köyünde doğayı bütün ihtişamı ile karşınızda bulmak istiyorsanız; Selimiye’nin eski adıyla anılan LOSTA SAHİL EV sizi bekliyor.

Losta Sahil Ev de günün ilk ışıklarıyla sizi dingin bir deniz, nar ağaçlarının altında zengin bir kahvaltı bekliyor olacak. İskelemizde gün boyunca güneşin ve denizin tadını çıkarıp, yılın yorgunluğunu atabilir, odalarının her birinden görebileceğiniz harikulade koy manzarası eşliğinde, Ege’nin sessizliğinde doğanın kollarına kendinizi bırakabilirsiniz.

İçkinizi yudumlarken, terasınızdan başka bir yerde göremeyeceğiniz güneşin kızıl tonlarıyla günbatımının dansını seyredebilirsiniz.

Köyün dokusuna uygun mimarisiyle, Helenistik motiflerle bezenmiş odalarıyla konuklarına her an kendilerini özel hissettiren Losta Sahil Evi’ni hiç unutamayacaksınız.

Dahil Hizmetler

Tüm konaklamalar kahvaltı dahildir.

Havuz

Deniz Manzarası

Havalimanı transferi

Klima

Hariç Hizmetler

Öğle ve akşam yemekleri

Yemeklerde alınacak tüm içecekler

Konum

REZERVASYON FORMU