ÇEŞİT

Butik Otel

ZORLUK

YAŞ SINIRI

0-3 Yaş

İNDİRİM

1600 1400

Dedeevi Konağı

DedeEvi, dedemiz Tevfik Şekerci ve büyük dedemiz Salih Şekerci’nin aileleri ile yaşadıkları 70 yıllık eski bir Finike evidir. Şekerci ailesi Elmalı’da şeker imalatı ile ticaret hayatına başlayan bölgenin köklü ailelerinden biridir. Aile şeker imalatının ardından, madencilik, tarım ve bir dönem kereste ihracatı ile ticarete devam etmiştir. Pamuk, çeltik ile başlayan tarım üretimi dönem içerisinde yerini başta portakal olmak üzere tamamen narenciye üretimine bırakmıştır. Dedem Tevfik Şekerci Finike’nin kayıtlı 1 numaralı vergi mükellefidir.

Çocukluk anılarımızla dolu ve Finike merkezinde yer alan DedeEvi’miz, 2 katlı toplam 5 odalı, büyük bir bahçesi olan taş bir yapıdır. Ailenin 4. kuşak temsilcilerinden biri olarak benim tarafımdan bize bu günkü imkanları sağlayan büyüklerimizin isimlerini yaşatmak ve Finike’nin turizm alanındaki gelişimine küçük de olsa bir katkı sağlamak amacıyla villa otel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Büyük şehirlerin stresinden kaçarak tatilini, kendisini dede evinde – nene evinde hissederek geçirmek isteyen herkesi DedeEvi’mize bekliyoruz.

DedeEvi, konuklarının tatilleri süresince kendilerini evlerinde hissedebilmelerini sağlamak amacı ile dizayn edilmiştir. Evimizde tamamı klimalı , 8 kişinin kalabileceği şekilde tasarlanmış 4 oda ve biri bedensel engelliler tarafından da kullanılabilecek şekilde 3 banyo yer almaktadır. Geniş bir bahçe ve terası da bulunan evimizde;

≫ Çamaşır makinası
≫ Ütü ve ütü masası
≫ Saç kurutma makinası
≫ Fırın
≫ Elektrikli ve tüplü ocak
≫ Bulaşık Makinası
≫ Mangal
≫ Tabak, tencere, bardak vb. yeterli sayıda mutfak malzemesi
≫ Elektrikli su ısıtıcı
≫ Çaydanlık
≫ Elektrikli Semaver
≫ Sebil
≫ Buzdolabı
≫ Televizyon
≫ Kış ayları konuklarımız için elektrikli kalorifer, şömine ve soba
≫ İnternet
≫ 2 araçlık otopark

* Evimizde, isteyen konuklarımıza sabah 8:30-11:00 saatleri arasında kahvaltı hizmeti de sunulmaktadır.
* Kahvaltı hizmeti alındığı sürece her gün evin çöpleri toplanmaktadır.
* Rutin temizlik hizmeti haftada bir kere verilmektedir. Arada talep edilen temizlik ekstra ücrete tabidir.
* Evimiz haftalık olarak kiralanmaktadır, farklı kalış süreleri ve ekstra oda/yatak talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haftalık paketin içine aşağıda ki turlardan istenilen biri dahildir;

≫ Adrasan hareketli Suluada turu
≫ Üçağız hareketli Kekova turu
≫ Rehber eşliğinde Arykanda ve Elmalı turu

* Turlar hafta içine denk gelen bir gün gerçekleştirilir, turların düzenlenebilmesi için konuklarımızın en az 15 gün önceden tercihlerini bildiren onayı vermeleri gerekmektedir.
* Farklı rotalar, ekstra talep edilen turlar ve gezi içerikleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
* Eve giriş sırasında hasar, kırık, zayi için hasar depozitosu alınmaktadır. Çıkış yapılırken herhangi bir problem olmaması durumunda depozitonun iadesi yapılır.

Not: Evimizde bedensel engellilerin de konaklayabileceği şekilde 2 kişilik 5. oda mevcuttur. Fiyatlama sistemimize dahil olmayan bu oda için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dahil Hizmetler

Klima

Park Yeri (2 araç)

Çift kişilik engelli odası

Her türlü beyaz eşya (Çamaşır, bulaşık, ütü vs...)

Elektrik, su, internet

Klima

Hariç Hizmetler

Kahvalt, öğle ve akşam yemekleri

Yemeklerde alınacak tüm içecekler

Konum

    REZERVASYON FORMU