Neden Kiralık Villa?

Kiralık Villalar, içerisinde bulunmuş olduğumuz normalleşme sürecinde tercih edilen tatil seçeneklerinde birisidir. Kiralık villalar sizlere kendi evinizdeymiş gibi rahat, temiz, hijyenik ve ferah bir imkan sunmaktadır. Villalar kiralanmadan önce (havuzun, bahçenin, odaların) temizlikleri dikkatlice, hijyen kurallarına uyularak teslim edilmektedir. Bu sayede ailenizle birlikte havuza daha hijyen ortamda girilip, huzurlu ve rahat bir tatilin tadını çıkara bileceksiniz. Büyük otellerdeki gibi kalabalık bir ortamda tatilinizi geçirmek yerine çok daha serbest ve sadece size özel bir konaklama imkanına sahip olabileceksiniz. 

Deniz manzaralı, denize yakın, dağ manzaralı, şehir merkezinde, balayı villaları ve muhafazakar villalar vs. villa seçenekleri bulunmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 odalı yazlık kiralık villa tipleri gibi gibi büyük-küçük istediğiniz kriterlere göre tercih edebilirsiniz. Villa kiralama aslında sanıldığı kadar pahalı değildir. Kişi sayısı arttıkça kişi başı düşen maliyet de bir o kadar daha uygun olmaktadır.

Kiralık Villa mutfağında dilediğiniz yemeği yapabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Villa kiralama sistemi otel, pansiyon, tatil köyü kiralama sistemlerinden çok daha farklı bir sistemdir. Kiralık Villalarda sabit fiyat politikası vardır. Villanın küçüklüğüne ve büyüklüğüne haftalık, aylık, ya da yıllık bazda fiyatları değişkenlik göstermektedir. 

Kiralık villalar birçok yerde bulunmakla beraber, yoğun olarak Fethiye, Kaş, Kalkan, Bodrum, Marmaris, Ölüdeniz, Yalıkavak gibi turistik bölgelerde bulunmaktadır.