Mavi Turda Ne Yenir? Mavi Tur Yeme İçme Rehberi

Mavi Turda, Gulet Yat ve Teknelerde Yiyecek ve İçecek Temini Nasıl Sağlanır?

Yat seyahatlerinde, bulunan tüm yiyecekler taze olarak temin edilir. Yörenin pazarlarından alınan yerel meyveler, sebzeler, ve et ürünlerini kullanabilirsiniz. Teknede yapılan yemeklerde katkı maddeleri ve yapay tatlandırıcı maddeler kullanılmaz. Tüm gıda ürünleri %100 organik ve yöresel tohum üretiminden sağlanır. Sunulan farklı tatlar sizlere yöresel mutfağı tanımanıza ve yeni lezzetleri tanıma imkanı sunar.

Yemeğinizi yatın kıç güverte kısmında yemek yemeyi tercih ederek, keyifli hale getirerek farklı tecrübe kazanırsınız. Mutfak lezzetlerinizi deneyimleyerek, seyahatinizde unutamayacağınız çeşitliliği sunacağız. Tatilinizde aşçı tarafından taze ve farklı lezzetleri sunarak sizleri  gurme yolculuğunda hissedeceksiniz.

Mavi turda Halikarnas Balıkçısı ve dostlarından miras kalan geleneksel bir yolculuk yapmak sizin için daha özel bir tecrübe olacaktır. Mavi yolculuk tatilinizde eşsiz doğanın, masmavi denizin, tarihi mekânların, dilediğiniz eğlencenin, güneşin ve tabikide leziz yemeklerin, en güzel yemeklerin hepsini şık bir şekilde sunan, muhteşem bir açık hava gezisidir.