GAP Bölgesi

ALorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum dapibus, odio sit amet convallis sollicitudin, lacus

Nullam porta magna non turpis iaculis, sit amet rutrum velit scelerisque. Duis sed pretium neque. Fusce aliquam enim blandit augue tristique suscipit. Etiam eget

Vivamus volutpat eros pulvinar velit laoreet, sit amet egestas erat dignissim. Sed quis rutrum tellus, sit amet viverra felis. Cras sagittis sem sit amet urna feugiat rutrum. Nam nulla ipsum, venenatis malesuada felis quis, ultricies convallis neque. Pellentesque tristique fringilla tempus.

PACKAGES

2 Tours in GAP Bölgesi

Thailandia

Check the best Tours

Contact Us

lovetravel@theme.com

GAP Bölgesi

PACKAGES

GAP Turu 1 Haftalık ÖZEL

GAP Bölgesi

Gerçek ve tüm hissiyatı ile farklı bir GAP Turu deneyimlemeniz için 1 haftalık özel GAP turu programı hazırladık.  Bu özel Güney Doğu Anadolu Turu ile Fırat 'ın ve Dicle'nin beslediği bu tarihi toprakların öyküsünü birlikte yaşayacağız.

DETAILS

Mezopotamya’nın Kadim Şehirlerine Yolculuk

Gaziantep

Fırat ve Dicle nehirlerinin binlerce yıldır beslediği topraklar, kadim uygarlıkların ve kentlerin beşiği Mezopotamya'nın kalbi olan bu bölgede birlikte keşfe çıkakacağız. Tarihine, kültürüne, mistik zenginliğine ve mutfağının harikulade lezzetlerine birlikte tanıkolacağız.

DETAILS